Головний андеррайтер СК «БУСІН» Ірина Морозова прийняла активну участь у  щорічних загальних зборах Міжнародного Об’єднання Авіакосмічних Страховиків (IUAI), що проходили у Лісабоні (Португалія) з 22 по 24 травня 2023 року.

У загальних зборах цього року взяли участь понад 180 делегатів від провідних страхових та перестрахових компаній у сфері авіакосмічного страхування. Щорічний захід включав поєднання професійних презентацій та дискусійних панелей, організованих дослідницькими групами IUAI.

Ірина Морозова, як член дослідницької групи IUAI з авіації загального призначення, виступила з презентацією про авіацію загального призначення в Україні, надавши оновлену інформацію про місцевий ринок та проаналізувавши, як війна впливає на авіацію загального призначення в Україні. Страхування та перестрахування авіаційних ризиків є одним із ключових факторів відновлення повітряного простору над Україною. Тому співпраця між державними установами, міжнародними об’єднаннями та провідними авіаційними страховиками на міжнародному страховому ринку є важливою для майбутнього авіаційної галузі України.