Страхова компанія "БУСІН"

КЛАСИЧНЕ СТРАХУВАННЯ МІЖНАРОДНОГО РІВНЯ

Ваш ризик - наша турбота

БАГАТОРІЧНА ДОВІРА НАШИХ КЛІЄНТІВ – НАЙКРАЩА ОЦІНКА НАШОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

МИ ВІДКРИТІ ДЛЯ СПІЛКУВАННЯ

З НАШИМИ ПАРТНЕРАМИ

ЗАВЖДИ ВИКОНУЄМО ВЗЯТІ НА СЕБЕ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ

Основні послуги

Авіаційне страхування

Бездоганна міжнародна репутація надійного страховика авіаційних ризиків.

Детальніше

Інші види страхування

Повний спектр страхування великих та технічних ризиків корпоративних клієнтів.

Детальніше

Перестрахування

Багаторічні партнерські відносини із кращими західними перестраховиками та брокерами Lloyd’s.

Детальніше

Ексклюзивно

16

Успішно працюємо з 1993 року

Лідер українського ринку страхування авіаційних ризиків

Пропонуємо унікальні можливості перестрахування авіаційних ризиків на міжнародному страховому ринку Lloyd’s

Ексклюзивно представляємо Україну в Міжнародному об’єднанні авіаційних страховиків (IUAI)

Про компанію

Ваш ризик – наша турбота

Страхова компанія “БУСІН” протягом багатьох років займає провідне місце серед лідерів страхового ринку України. Компанія спеціалізується на надані послуг зі страхування та перестрахування авіаційних та інших технічних ризиків своїх Клієнтів на рівні міжнародних стандартів і правил.

Серед багаторічних клієнтів компанії – провідні підприємства та організації, державні установи, представники малого та середнього бізнесу, а також закордонні компанії.

Надійність, фінансова стабільність та високий професіоналізм команди співробітників АТ СК “БУСІН” відомі в Україні та далеко за її межами.

Сертифікати фінансової стійкості

Наші високі рейтинги фінансової стійкості підтверджують надійну та відповідальну роботу компанії на українському страховому ринку.

Дипломи лідерів галузі

Згідно з аналітичними даними журналу Insurance TOP наша компанія декілька років поспіль була визнана Лідером Національної Премії в галузі страхування.

Новини

СК «БУСІН» нагороджено почесною відзнакою Американської торговельної палати в Україні за лідерство в кризові часи, підтримку економіки України та суспільства, виняткову стійкість під час пандемії COVID-19.

Read more

Виконавчий директор СК «БУСІН» Ірина Морозова прийняла активну участь у онлайн форматі у щорічних загальних зборах Міжнародного Об’єднання Авіакосмічних Страховиків (IUAI) 2021, що проходили з 1 по 3 червня 2021 року. Більше 150 делегатів з різних країн прийняли участь у цьогорічних зборах. Захід включав презентації разом із низкою живих сесій та дискусій, організованих різними дослідницькими […]

Read more

19 травня пройшла церемонія вручення Національної премії Insurance TOP лідерам страхової галузі України за 2020 рік. Нагородження відбувалося під час щорічної Презентації підсумків страхового ринку України, яку організовує журнал «Insurance TOP». За підсумками діяльності у 2020 році страхову компанію «БУСІН» було традиційно визнано Лідером Національної Премії у класі «Авіаційне страхування: премії та виплати», «АвіаКАСКО». Протягом […]

Read more

Рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» підтвердило 09 квітня 2021р. рейтинг надійності СК «БУСІН» за національною шкалою на рівні – uaAА (стабільний). Рейтинг надійності страховика за міжнародною шкалою складає “А”. Прес-реліз на сайті РА «Експерт-Рейтинг» На засіданні Рейтингового комітету від 22 березня 2021 р. Національне рейтингове агентство «Рюрік» підтвердило СК «БУСІН» рейтинг фінансової надійності (стійкості) страховика на рівні […]

Read more