Незважаючи на те, що глобальний ринок авіаційного страхування переживає період найважчих пролонгацій договорів перестрахування за останні два десятиліття, зі значним підвищенням тарифів та обмеженнями перестрахового покриття, Страхова компанія «БУСІН» успішно завершила процес поновлення облігаторної програми перестрахування ризиків авіаційної відповідальності на 2023-2024 роки.

Загальна ємність перестрахової програми становить 550 млн. дол. США по ризикам авіаційної відповідальності. Також компанією поновлено дію Договору облігаторного перестрахування авіаційного КАСКО з ємністю 6 млн. дол. США.

У результаті плідної співпраці з авторизованим брокером Lloyd’s до Договорів перестрахування залучені провідні світові компанії та відомі синдикати Lloyds з найвищими рейтингами фінансової надійності, що забезпечує максимальний захист фінансових інтересів СК «БУСІН».

Ексклюзивні умови облігаторної програми у повному обсязі розповсюджується на ретроцесійні ризики, що гарантує оперативність розгляду пропозицій та надійне покриття ризиків від партнерів з перестрахування.

Страхова компанія «БУСН», як безумовний лідер авіаційного страхування України, продовжує демонструвати дивовижну стійкість та адаптивність у складних світових умовах, про що свідчить багаторічна партнерська довіра міжнародного страхового ринку до компанії та її сплаченої команди професіоналів.