Щорічно під нашим страховим та перестраховим захистом знаходиться близько 200 повітряних суден, таких як Airbus-320, Boeing-767, Boeing-737, MD-83, Ан-74, Ан-24, Ан-26, Ан-12, Іл-76, Diamond, Dornier, Embraer, Gulfstream, SAAB, Cessna, вертольоти Мі-8, Ka-32, Мі-2, Agusta, Eurocopter та інші. Серед постійних клієнтів нашої компанії декілька десятків провідних вітчизняних авіакомпаній і підприємств цивільної авіації, а також зарубіжні авіаперевізники.

АТ СК “БУСІН” на протязі багатьох років є лідером українського ринку страхування авіаційних ризиків. Компанія здійснює обов’язкове страхування авіаційних ризиків згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 06.09.2017 р. № 676 “Про порядок і правила здійснення обов’язкового авіаційного страхування цивільної авіації”, а також надає повний спектр послуг з добровільного страхування цивільної авіації.

Компанія зареєстрована в Державіаслужбі та занесена до Реєстру страховиків (№2 за Реєстром).

Членство компанії в Міжнародному Об’єднанні Авіаційних Страховиків, активна законотворча участь у вирішенні актуальних проблем в галузі авіаційного страхування, наявність надійних облігаторних перестрахових програм, досвід та професійність персоналу дозволяють АТ СК “БУСІН” надавати якісні послуги з авіаційного страхування, надійність яких відповідає міжнародним вимогам.

Основні авіаційні страхові продукти:

Страхування відповідальності:

 • авіаційного перевізника за шкоду, заподіяну пасажирам, багажу, вантажу і пошті
 • експлуатанта цивільного повітряного судна комерційної авіації за шкоду, заподіяну третім особам
 • експлуатанта або власника повітряних суден авіації загального призначення, у тому числі легких, надлегких, аеростатичних та аматорських, за шкоду, заподіяну третім особам
 • розробників, виробників цивільної авіаційної техніки, організацій з технічного обслуговування, що мають право проводити випробувальні польоти, за шкоду, заподіяну третім особам
 • навчального закладу під час виконання навчально-тренувальних польотів за шкоду, заподіяну третім особам
 • експлуатанта аеропорту (аеродрому, вертодрому, постійного злітно-посадкового майданчика) та сертифікованих суб’єктів наземного обслуговування за шкоду, заподіяну третім особам
 • організацій, що надають послуги з аеронавігаційного обслуговування, за шкоду, заподіяну третім особам

Страхування цивільних повітряних суден

Страхування від нещасних випадків:

 • членів екіпажу повітряного судна та іншого авіаційного персоналу
 • працівників замовника авіаційних робіт, працівників інших організацій, задіяних у виконанні авіаційних робіт, та осіб, які забезпечують технологічний процес під час виконання авіаційних робіт
 • осіб, які мають право перебувати на борту повітряного судна на законних підставах без придбання квитків

03
©ð

Спеціальні пропозиції:

 • страхування авіаційних ризиків при виконанні польотів в регіонах з підвищеною небезпекою
 • страхування військових та пов`язаних з ними ризиків
 • страхування відповідальності авіаремонтних підприємств та виробників авіаційної техніки
 • страхування безпілотних літальних апаратів (дронів)
 • страхування членів екіпажу від втрати ліцензії

Компанія має окремий підрозділ досвідчених працівників з профільною вищою авіаційною та економічною освітою, які безпосередньо відповідальні за роботу в області авіаційного страхування та перестрахування авіаційних ризиків на міжнародному страховому ринку, маючи досвід такої роботи більше 10 років.

 Наші спеціалісти Дирекції з врегулювання збитків приймали участь у врегулюванні більше 50 страхових випадків з різних видів авіаційного страхування різних масштабів (інциденти, аварії, катастрофи) в різних країнах світу. Для врегулювання збитків АТ СК “БУСІН” співпрацює з кращими сюрвейєрами та юристами таких міжнародних компаній, як McLarens Aviation та Kennedys. Багаторічний досвід роботи дав змогу розробити спеціальні Програми дій для оперативної і чіткої організації роботи з проведення страхового розслідування і якнайшвидшого врегулювання претензій.

02

На Ваш запит менеджери страхової компанії «БУСІН» оперативно та кваліфіковано підберуть найкращій страховий продукт, адаптують його до Ваших індивідуальних потреб та вимог до страхового покриття, а також нададуть вичерпну консультацію з будь-яких питань щодо умов страхування авіаційних ризиків.

Консультацію та відповіді на Ваші запити можна отримати у наших менеджерів зі страхування:
тел./факс: (+38) (044) 245-62-17, 249-65-04, 270-06-18

На виконання вимог Пункту 28 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів), затверджених Постановою КМУ від 7 грудня 2016 р. № 913 АТ СК «БУСІН»  з 10 грудня 2017 р. здійснює безкоштовне виїзне обслуговування клієнтів з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

При необхідності надання страхових послуг за місцем проживання необхідно зателефонувати за тел. (+38) (044) 245-62-17, 249-65-04 з понеділка по п’ятницю з 9-00 до 18-00 (без обідньої перерви) та надати усну заявку у довільній формі на виїзне обслуговування.