Рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» у 2024 році підтвердило рейтинг фінансової надійності страхової компанії «БУСІН» за власною шкалою на рівні “аа” (еквівалент в національній шкалі – “uaAА“).

Рейтинг надійності страховика за міжнародною шкалою складає “A”.

Рейтингова оцінка від РА «Експерт-Рейтинг»

PDF

Завантажити файл:
BUSIN_podtv_2024.pdf (235 kb)

0

Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» у 2024 році підтвердило рейтинг фінансової надійності страхової компанії «БУСІН» за національною шкалою на рівні – “uaAА +“.

Рейтинг надійності страховика за міжнародною шкалою складає “A +”.

Рейтингова оцінка від РА «Стандарт-Рейтинг»

PDF

Завантажити файл:
UKR_press_BUSIN_2024.pdf (227 kb)

00

Національне рейтингове агентство «Рюрік» у 2023 році підвердило  довгостроковий кредитний рейтинг АТ СК «БУСІН» до рівня uaAAА інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний» та рейтингу фінансової надійності (стійкості) страховика на рівні uainsAAА інвестиційної категорії.

Рейтингова оцінка від НРА «Рюрік»

PDF

Завантажити файл:
BUSIN_visnovok_2023.pdf  (149 kb)

rurik logo

Під час присвоєння рейтингів надійності поглиблено аналізується політика компанії в частині виплат страхових відшкодувань клієнтам, ступінь лояльності компанії стосовно клієнтів, стійкість до кризових явищ на ринку, ліквідність активів, якими представлені страхові резерви, банки, в яких розміщені грошові кошти компанії, а також перспективи розвитку бізнесу страховика. Рейтинг надійності страхової компанії присвоюється за шкалою, розробленою спеціально для страхового сектора.