Більше 25 років компанія перестраховує ризики своїх Клієнтів на Лондонському ринку страхування, співпрацюючи з провідними авторизованими брокерами Lloyd’s та маючи надійні партнерські відносини з кращими західними перестраховими компаніями.

АТ СК “БУСІН” укладено найбільший за об’ємом в історії українського страхового ринку облігаторний Договір перестрахування ризиків авіаційної відповідальності з лімітом 550 млн. дол. США та Договір облігаторного перестрахування авіаційного КАСКО ємністю 5 млн. дол. США. 

До договорів залучені провідні світові перестрахові компанії  з рейтингом фінансової надійності категорії А-/ А /А+.

Умовами облігаторних договорів перестрахування передбачено покриття всіх ризиків відповідальності та авіаційного КАСКО відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 06.09.2017 р. № 676 “Про порядок і правила здійснення обов’язкового авіаційного страхування цивільної авіації”.

Облігаторна програма у повному обсязі розповсюджується на ретроцесійні ризики, що гарантує оперативність розгляду пропозицій від наших партнерів з перестрахування.

СК “БУСІН” гарантує своїм партнерам з перестрахування:

 

  • кваліфікований андерайтинг ризиків;
  • оперативний розгляд пропозицій;
  • професійну методологічну і консультативну допомогу при розгляді ризиків, що приймаються у перестрахування, і при врегулюванні збитків;
  • надійний захист, що гарантується власними фінансовими показниками компанії і програмами, розміщеними у найпотужніших компаніях міжнародного ринку перестрахування.

01

АТ СК “БУСІН” висловлює щиру подяку своїм партнерам з перестрахування і запрошує страхові компанії до плідної та взаємовигідної співпраці.

Більш детальну інформацію та відповіді на Ваші запити можна отримати у наших менеджерів з перестрахування:
тел./факс: (+38) (044) 245-62-17, 249-65-04, 270-06-18

На виконання вимог Пункту 28 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів), затверджених Постановою КМУ від 7 грудня 2016 р. № 913 АТ СК «БУСІН»  з 10 грудня 2017 р. здійснює безкоштовне виїзне обслуговування клієнтів з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

При необхідності надання страхових послуг за місцем проживання необхідно зателефонувати за тел. (+38) (044) 245-62-17, 249-65-04 з понеділка по п’ятницю з 9-00 до 18-00 (без обідньої перерви) та надати усну заявку у довільній формі на виїзне обслуговування.