В червні місяці цього року у м. Бордо (Франція) відбулися щорічні загальні збори Міжнародного Об`єднання Авіакосмічних Страховиків (International Union of Aerospace Insurers – IUAI), до складу якої входить 77 авіаційних страховиків з 28 країн світу. Як безперечний лідер українського ринку авіаційного страхування СК “БУСІН” з 2003 року виступає ексклюзивним представником України в цьому міжнародному об’єднанні.

Цьогоріч активну участь у зборах взяли Заступник Голови Правління компанії Морозова Ірина та Директор з розвитку Непочатов Олександр. Зокрема, Морозова Ірина, яка на початку року стала переможницею у голосуванні та була обрана до складу дослідницької групи IUAI з авіації загального призначення – General Aviation Study Group, виступила з доповіддю “Досвід андерайтингу авіації загального призначення в Україні”.

Професійна доповідь к.е.н. Морозової Ірини базувалась на більше ніж 26-річному досвіді СК «БУСІН» з авіаційного андерайтингу та отримала позитивні відгуки від делегатів з різних країн світу.