Страхова компанія “БУСІН” відзначає 30-ту річинцю успішної професійної діяльності на страховому ринку. За три десятиріччя компанія стала міцною фінансовою структурою, що займає провідне місце серед лідерів страхового бізнесу України. Бездоганна репутація, фінансова стабільність та високий професіоналізм співробітників відомі в Україні та далеко за її межами протягом всіх років діяльності.

Незважаючи на світові фінансові кризи, пандемію та повномасштабне вторгнення, ми гідно приймаємо виклики, самовіддано працюємо задля розвитку компанії та страхової галузі України. Поточні активи компанії становлять більше 600 млн грн, у 2023 році акціонерами прийнято рішення збільшити статутний капітал до 122 млн грн.

Величезну роль у історії успіху під назвою БУСІН відіграють колектив, клієнти та партнери, які є невід’ємною складовою компанії, її джерелом енергії та постійного розвитку. Компанія вдячна кожному з них за всі роки плідної співпраці та впевнено рухається вперед, будуючи амбіційні плани на майбутнє. Далі буде!