Редакція журналу «Insurance TOP» провели 07 квітня 2017р. щорічну Презентацію підсумків діяльності страхового ринку України у 2016 році та урочисту Церемонію нагородження Лідерів «Національної премії Insurance TOP».

Представницький захід Центрі сучасного мистецтва М17 відвідало більше 200 топ-менеджерів найбільших страхових компаній, брокерів, банків, інвестиційних компаній, а також перші особи професійних об’єднань страховиків, представники органів державної влади та іноземних представництв.

За результатами аналізу діяльності страховиків у 2016 році експертами журналу Insurance TOP страхову компанію “БУСІН” було традиційно визнано Лідером Національної Премії у класі «Авіаційне страхування». Згідно рейтингу Insurance TOP компанія займає перше місце серед ТОР20 на українському ринку обов’язкового страхування цивільної за 12 місяців 2016р.

«Я з вдячністю та гордістю приймаю цю нагороду. За досягнутими високими результатами страхової компанії «БУСІН» стоїть щоденна системна робота команди професіоналів, справжніх експертів з авіаційного страхування, команди, якою я дуже пишаюся.

Ми вдячні нашим шановним клієнтам, українським авіаперевізникам та зарубіжним авіаційним компаніям, всім партнерам за довіру і співпрацю. Вже більше 24 років СК «БУСІН» інтегрована в міжнародний страховий ринок, і ми маємо можливість надавати страхові послуги на високому рівні світових стандартів.

Хочу побажати всім стабільної роботи, інструментів і підходів в професійній діяльності, спрямованих на довгостроковий результат, та оптимізму», – зазначила, приймаючи почесну нагороду від Віце-президента авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» Сергія Фоменко, Заступник Голови Правління – Виконавчий директор СК «БУСІН» Ірина Морозова.

5167978384223778549_n