Щорічна Презентація підсумків діяльності страхового ринку України у 2017 році та урочиста Церемонія нагородження Лідерів «Національної премії Insurance TOP» відбулась 11 квітня 2018 року у Галереї Д12 на Адріївському Узвозі.

Серед запрошених учасників заходу були топ-менеджери найбільших страхових компаній, брокерів, банків та інвестиційних компаній, перші особи професійних об’єднань страховиків, Нацкомфінпослуг, а також представники великих корпоративних клієнтів.

За результатами аналізу діяльності страховиків у 2017 році експертами журналу Insurance TOP страхову компанію «БУСІН» було визнано Лідером Національної Премії у класі виплат з авіаційного страхування та авіаційного КАСКО.

«Я вдячна команді Insurance Top за показові рейтинги і організацію даного заходу. Страхової компанії «БУСІН» в цьому році виповнилося чверть століття. Чверть століття активної роботи на авіаційному страховому ринку України і за її межами. Щорічно під нашим страховим захистом знаходиться близько 200-250 повітряних суден. І в цьому році я з гордістю приймаю цю почесну нагороду компанії як Лідера з виплат по авіаційному страхуванню, оскільки це свідчить про те, що ми виконуємо взяті на себе зобов’язання перед Клієнтами. Бажаю всім успіхів і весняного настрою!», – зазначила, приймаючи почесну нагороду, Заступник Голови Правління – Виконавчий директор СК «БУСІН» Ірина Морозова.