Страхова компанія “БУСІН” поновила дію найбільших за об’ємом на українському страховому ринку облігаторних Договорів перестрахування авіаційних ризиків, а саме – цивільної відповідальності авіаексплуатанта перед третіми особами, пасажирами, за багаж, вантаж та пошту (Aircraft Third Party, Passenger, Passenger Baggage, Cargo and Mail Legal Liability Treaty) з лімітом відповідальності 850 млн. дол. США та авіаційного КАСКО (Aircraft Hull All Risks Treaty) з лімітом 5 млн. дол. США.

Реагуючи на структурні зміни та поточні тенденції міжнародного перестрахового ринку спеціалісти компанії у співробітництві з авторизованим брокером Lloyd’s постійно проводять ретельний аналіз та залучають до участі у договорах найнадійніші провідні західні компанії та синдикати Lloyd’s з рейтингами фінансової надійності категорії А-/А /А+.

Умовами облігаторних договорів перестрахування передбачено покриття всіх ризиків відповідальності та авіаційного КАСКО відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 06.09.2017 р. № 676 “Про порядок і правила здійснення обов’язкового авіаційного страхування цивільної авіації”. Облігаторна програма у повному обсязі розповсюджується на ретроцесійні ризики, що гарантує оперативність розгляду пропозицій та надійне покриття ризиків від партнерів з перестрахування