Виконавчого Директора СК “БУСІН”, к.е.н. Морозову Ірину було обрано до складу дослідницької групи з авіації загального призначення (General Aviation Study Group) Міжнародного Об’єднання Авіаційних Страховиків (IUAI).

Учасники дослідницької групи вперше обиралися шляхом голосування з врахуванням їх теоретичних знань, досвіду авіаційного андеррайтингу та репутації. Морозова Ірина стала переможницею у голосуванні серед п’яти кандидатів. Обрані експерти будуть представляти інтереси об’єднання в урядових інституціях, національних та міжнародних організаціях з метою вдосконалення законодавчої та нормативної бази, що регулює авіаційне  та космічне страхування; здійснювати просування позитивного іміджу аерокосмічного страхування серед авіаперевізників, законодавців, регуляторів та громадськості.

IUAI – неурядова міжнародна організація, що була створена в 1934 році з метою координації інтересів суб’єктів ринків страхування авіаційних та космічних ризиків. Організація об’єднує 77 авіаційних страховиків з 28 країн світу, співпраціє з Міжнародною асоціацією повітряного транспорту (ІАТА), Міжнародною організацією цивільної авіації (ІCАО) та має консультативний статус при економічній і соціальній раді ООН.

СК “БУСІН” виступає ексклюзивним представником України у IUAI з 2003 року.