Рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» у 2017 році підтвердило рейтинг фінансової надійності страхової компанії «БУСІН» за власною шкалою на рівні “аа” (еквівалент в національній шкалі – “uaAА“).

Рейтинг надійності страховика за міжнародною шкалою складає “A”.

Рейтингова оцінка від РА «Експерт-Рейтинг»

Завантажити файл:
BUSIN_podtv_2017.pdf (166 kb)

Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» у 2016 році підтвердило рейтинг фінансової надійності страхової компанії «БУСІН» за національною шкалою на рівні – “uaAА +“.

Рейтинг надійності страховика за міжнародною шкалою складає “A +”.

Рейтингова оцінка від РА «Стандарт-Рейтинг»

Завантажити файл:
UKR_press_BUSIN_2016.pdf (608 kb)

Національне рейтингове агентство «Рюрік» присвоїло АТ СК «БУСІН» довгостроковий кредитний рейтинг позичальника на рівні uaAA+ інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний» та рейтинг фінансової надійності (стійкості) страховика на рівні uainsAA+ інвестиційної категорії.

Рейтингова оцінка від НРА «Рюрік»

Завантажити файл:
BUSIN_visnovok_2017.pdf  (208 kb)

Під час присвоєння рейтингів надійності поглиблено аналізується політика компанії в частині виплат страхових відшкодувань клієнтам, ступінь лояльності компанії стосовно клієнтів, стійкість до кризових явищ на ринку, ліквідність активів, якими представлені страхові резерви, банки, в яких розміщені грошові кошти компанії, а також перспективи розвитку бізнесу страховика. Рейтинг надійності страхової компанії присвоюється за шкалою, розробленою спеціально для страхового сектора.