Більше 20 років компанія перестраховує ризики своїх Клієнтів на Лондонському ринку страхування, співпрацюючи з провідними авторизованими брокерами Lloyd’s та маючи надійні партнерські відносини з кращими західними перестраховими компаніями.

АТ СК “БУСІН” укладено найбільший за об’ємом в історії українського страхового ринку облігаторний Договір перестрахування авіаційних ризиків цивільної відповідальності авіаексплуатанта перед третіми особами, пасажирами, за вантаж, багаж та пошту (Aircraft Third Party, Passenger, Passenger Baggage and Cargo Legal Liability Treaty) з лімітом відповідальності 850 млн. дол. США (включаючи покриття військових та пов’язаних з ними ризиків) та Договір облігаторного перестрахування авіаційного КАСКО (Aircraft Hull All Risks Treaty) ємністю 5 млн. дол. США (включаючи покриття військових та пов’язаних з ними ризиків).

До договорів залучені провідні перестрахові компанії  з рейтингом фінансової надійності категорії А-/ А /А+.

Облігаторна програма у повному обсязі розповсюджується на ретроцесійні ризики, що гарантує оперативність розгляду пропозицій від наших партнерів з перестрахування.

АТ “СК “БУСІН” гарантує своїм партнерам з перестрахування:

  • кваліфікований андерайтинг ризиків;
  • оперативний розгляд пропозицій;
  • професійну методологічну і консультативну допомогу при розгляді ризиків, що приймаються у перестрахування, і при врегулюванні збитків;
  • надійний захист, що гарантується власними фінансовими показниками компанії і програмами, розміщеними у найпотужніших компаніях міжнародного ринку перестрахування.

АТ СК “БУСІН” висловлює щиру подяку своїм партнерам з перестрахування і запрошує страхові компанії до плідної та взаємовигідної співпраці.

Більш детальну інформацію та відповіді на Ваші запити можна отримати у наших менеджерів з перестрахування:
тел./факс: (+38) (044) 245-62-17, 249-65-04, 270-06-18