Страхування майна

Широкий спектр послуг із страхування майна (будівель, обладнання, товарно-матеріальні цінностей, запасів продукції), що належить юридичним або фізичним особам на правах власності, а також заставного, орендованого майна, майна в лізингу на випадок його втрати або пошкодження.

Страхування автотранспортних засобів (КАСКО)

Комплексна програма страхового захисту автотранспортних засобів фізичних або юридичних осіб.

Страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів

Здійснюється згідно Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів». Партнером по даному виду страхування є ПрАТ «СК «ПЗУ Україна».

Страхування вантажів

Страхове покриття вантажів, які перевозяться автомобільним, залізничним, річковим, морським, авіаційним транспортом, кількома видами транспорту послідовно, а також у проміжному складському зберіганні.

Страхування відповідальності

На випадок заподіяння юридичною особою шкоди життю, здоров’ю та майну третіх осіб внаслідок настання специфічних та неспецифічних ризиків, що виникають у процесі господарської діяльності застрахованої особи.

Ядерне страхування

Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності оператора ядерної установки за заподіяння збитків внаслідок ядерного інциденту. Здійснюється згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 23.06.2003 р. № 953 та у рамках участі компанії у Ядерному страховому пулі України.

Страхування будівельних та монтажних ризиків

Захист від ризиків, що викликані будь-якими не передбачуваними подіями при будівництві, реконструкції, ремонті будівель, споруд, інженерних мереж, технологічного обладнання та інших ризиків, пов’язаних з веденням будівельної діяльності.

Страхування фінансових ризиків

Послуги зі страхування фінансових ризиків для промислових підприємств, виробників, торгівельних компаній, лізингових компаній, будівельних компаній, банків та інших фінансових установ.

Страхування від нещасних випадків

Страхування фізичних осіб від втрати працездатності, розладу здоров’я чи смерті внаслідок нещасного випадку чи природних причин.

Страхування цивільно-правової відповідальності власників зброї

Обов’язкове страхування цивільної відповідальності громадян України, що мають у власності чи іншому законному володінні зброю, за шкоду, яка може бути заподіяна третій особі або її майну внаслідок володіння, зберігання чи використання цієї зброї, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 29.03.2002 р. № 402.

Консультацію та відповіді на Ваші запити можна отримати у наших менеджерів зі страхування:
тел./факс: (+38) (044) 245-62-17, 249-65-04, 270-06-18

На виконання вимог Пункту 28 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів), затверджених Постановою КМУ від 7 грудня 2016 р. № 913 АТ СК «БУСІН»  з 10 грудня 2017 р. здійснює безкоштовне виїзне обслуговування клієнтів з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

При необхідності надання страхових послуг за місцем проживання необхідно зателефонувати за тел. (+38) (044) 245-62-17, 249-65-04 з понеділка по п’ятницю з 9-00 до 18-00 (без обідньої перерви) та надати усну заявку у довільній формі на виїзне обслуговування.