Страхова компанія "БУСІН"

КЛАСИЧНЕ СТРАХУВАННЯ МІЖНАРОДНОГО РІВНЯ

Ваш ризик - наша турбота

БАГАТОРІЧНА ДОВІРА НАШИХ КЛІЄНТІВ – НАЙКРАЩА ОЦІНКА НАШОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

МИ ВІДКРИТІ ДЛЯ СПІЛКУВАННЯ

З НАШИМИ ПАРТНЕРАМИ

ЗАВЖДИ ВИКОНУЄМО ВЗЯТІ НА СЕБЕ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ

Основні послуги

Авіаційне страхування

Бездоганна міжнародна репутація надійного страховика авіаційних ризиків.

Детальніше

Інші види страхування

Повний спектр страхування великих та технічних ризиків корпоративних клієнтів.

Детальніше

Перестрахування

Багаторічні партнерські відносини із кращими західними перестраховиками та брокерами Lloyd’s.

Детальніше

Ексклюзивно

16

Успішно працюємо з 1993 року

Лідер українського ринку страхування авіаційних ризиків

Пропонуємо унікальні можливості перестрахування авіаційних ризиків на міжнародному страховому ринку Lloyd’s

Ексклюзивно представляємо Україну в Міжнародному об’єднанні авіаційних страховиків (IUAI)

Про компанію

Ваш ризик – наша турбота

Страхова компанія “БУСІН” протягом багатьох років займає провідне місце серед лідерів страхового ринку України. Компанія спеціалізується на надані послуг зі страхування та перестрахування авіаційних та інших технічних ризиків своїх Клієнтів на рівні міжнародних стандартів і правил.

Серед багаторічних клієнтів компанії – провідні підприємства та організації, державні установи, представники малого та середнього бізнесу, а також закордонні компанії.

Надійність, фінансова стабільність та високий професіоналізм команди співробітників АТ СК “БУСІН” відомі в Україні та далеко за її межами.

Сертифікати фінансової стійкості

Наші високі рейтинги фінансової стійкості підтверджують надійну та відповідальну роботу компанії на українському страховому ринку.

Дипломи лідерів галузі

Згідно з аналітичними даними журналу Insurance TOP наша компанія декілька років поспіль була визнана Лідером Національної Премії в галузі страхування.

Прес-релізи

Національний банк України, керуючись пунктом 3 Додатка 3 до Постанови № 1991, переоформив 07.05.2024чинні станом на 01.01.2024 ліцензії Приватного акціонерного товариства “Страхова компанія “БУСІН” на здійснення страхової діяльності на повний перелік всіх класів (ризиків у межах класів) прямого страхування та вхідного перестрахування, шляхом внесення запису до Державного реєстру фінансових установ.

Read more

Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» 11 березня 2024р. підтвердило рейтинг фінансової стійкості страхової компанії СК «БУСІН» за національною шкалою на рівні «uaAA+».  Рейтинг надійності за міжнародною шкалою складає «А +». Страховик з рейтингом «uaAA+» характеризується дуже високою фінансовою стійкістю у порівнянні з іншими українськими страховиками. Прес-реліз на сайті РА «Стандарт-Рейтинг»

Read more

Незважаючи на те, що глобальний ринок авіаційного страхування переживає період найважчих пролонгацій договорів перестрахування за останні два десятиліття, зі значним підвищенням тарифів та обмеженнями перестрахового покриття, Страхова компанія «БУСІН» успішно завершила процес поновлення облігаторної програми перестрахування ризиків авіаційної відповідальності на 2023-2024 роки. Загальна ємність перестрахової програми становить 550 млн. дол. США по ризикам авіаційної відповідальності. […]

Read more

Головний андеррайтер СК «БУСІН» Ірина Морозова прийняла активну участь у  щорічних загальних зборах Міжнародного Об’єднання Авіакосмічних Страховиків (IUAI), що проходили у Лісабоні (Португалія) з 22 по 24 травня 2023 року. У загальних зборах цього року взяли участь понад 180 делегатів від провідних страхових та перестрахових компаній у сфері авіакосмічного страхування. Щорічний захід включав поєднання професійних […]

Read more